Hakkımızda

Ert Life, mimarlık ve iç mimarlık alanında, tasarım, proje ve uygulama şirketi olarak sektöre adım atmış, Tiny House üretiminde de kısa sürede lider markalar arasına girmeyi başarmıştır. 10.000 m² üretim, ve teşhir alanına sahip markamız, minimal yaşamın Türkiye’deki en büyük mimarı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca Ert Life, O2 tip onay belgesiyle kendi taşıyıcı römorklarının üretimini yapan nadir markalardan biridir.

Hedefleri doğrultusunda, profesyonel ekip, son teknoloji ekipman ve AR-GE çalışmaları ile sektörün arz ve taleplerini karşılamak, gelişen yaşam standartlarına uyum sağlamak için hizmet faaliyetlerini yürütmektedir. Bünyesinde barındırdığı birimler ile, siz müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunan ve bu memnuniyeti her geçen gün arttıran bir çalışma prensibi edinmiştir. 

Şirketimiz Ert Life, Misyon ve Vizyonuna uygun çalışma prensibine dahil olarak, tüketiciler için profesyonel, uzun ömürlü, yüksek kalite ve bu özelliklere paralel olarak ekonomik çözümler sunmak için sektörde varlığını sürdürmeye devam edecektir. 

NEDEN ERT LIFE Tiny House?

Tiny House Projelerinde Yüksek Kalite, Uzun Ömürlü ve Ekonomik Çözümler

Projelendirme Sürecinde, Planlı ve Programlı Çalışma ile Zamanında Teslimat

Geliştirilebilir Tiny House Projeleri İle, Güncel Teknolojiyi Projelere Entegre İmkanı. 

Tiny House Projelerinde Gelişen Teknolojiye Ayak Uyduran AR-GE Çalışmaları.

SERTİFİKALAR

×